Історія закладу освіти

/Files/images/01.jpg

Своє існування школа розпочала в завершальний період Великої Вітчизняної війни – в 1944 році. Спочатку це були класи в житловому приміщенні (БОС-1) у військовому містечку. Першим директором школи була Перевезенцева Євгенія Олексіївна, вчитель початкових класів. У 1947 році під школу було передано приміщення штабу дивізії – чотири класні кімнати, а в 1954 році було добудовано шість класних кімнат, і школа стала семирічною.

У 1965 році було добудовано двоповерхове приміщення (17 кл. кімнат), і у 1966 році школа зробила свій перший випуск десятикласників і одинадцятикласників. Директором школи на той час (з 1953 по 1967 рік) був Богданов Олександр Никифорович, саме під його керівництвом школа із початкової стала середньою. Це він за допомогою шефів, міської Ради і її виконкому зробив добудову школи, організував вечірні класи для військовослужбовців, яким війна не дала змоги одержати середню освіту.

У різні роки школу очолювали відомі в місті Василькові люди, досвідчені педагоги: Резнік І.Н., Поташнік О.Н., Полторацький О.О., Приймак В.І., Гейко І.М., Середа Л.П., Козак Л.О.

З 1969 по 2002 роки школу очолював Приймак Василь Іванович, вчитель-методист, нагороджений значком «Відмінник освіти СРСР», почесний громадянин міста Василькова.

Василь Іванович за допомогою шефів, міськвиконкому господарським шляхом добудував у 1972 році спортивний зал 43х13 кв. м, а в 1980 р.- навчальні майстерні і стрілецький тир 35х12 кв. м , у 1999 р. - роздягальні до спортивного залу.

Як кажуть, школа славиться своїми педагогами і випускниками. Тож приємно відмітити, що в різні роки в школі працювали і пішли на заслужений відпочинок учителі-методисти: Репетило З.К., Ушиніна С.В., відмінники освіти України: Сорокіна М.П., Руских Г.І., Бублікова Р.Г., Красна О.Я., Притула Е.К., Ряполова Л.П., Журба Н.А., Таран Т.І., досвідчені педагоги, майстри своєї справи: Закусило О.М., Курбашова Г.В., Олійник А.К, Руденко Т.Ф, Рибальченко М.О., Марченко В.Д., Бочарнікова Е.В., Лапшина В.Г., Букрєєва Н.О.

За 68 років школа зробила 45 випусків, путівку в життя одержали 2561 випускник, із них 124 закінчили школу із золотими і 56 - зі срібними медалями.

З 2016 року директором школи є Репета Світлана Миколаївна, учитель вищої категорії.

Сьогодні в школі працює 42 педагоги, серед них учителів-методистів – 6, старших вчителів – 10, 26 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію.

У школі навчається 489 учнів у 22 класах. У школі ІІІ ступеня впроваджується профільне навчання. З 2016-2017 навчального року у школі впровадили навчання у 1 класі за проектом «Інтелект України».

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Василькова працює над виконанням соціального замовлення суспільства з формування свідомого громадянина України, відродженням національної школи, удосконаленням диференціації та індивідуалізації процесу навчання та виховання, інтеграції зусиль батьків, школи для покращення виховання підростаючого покоління, працює над вирішенням проблемного питання «Роль сучасної школи у формуванні людини-громадянина, компетентної особистості, розкриття її творчих можливостей, задоволення особистих та суспільних інтересів.»

Відеоролик про Васильківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.